Produkty

  • okna PCV 5-komorowe Ideal 4000 Standard
  • okna PCV 6-komorowe Ideal 4000 Plus
  • okna PCV 6-komorowe Ideal 7000
  • okna PCV 6-komorowe Ideal 7000 Powerdur Inside
  • okna PCV 5-komorowe Arcade
  • okna aluminiowe w systemach Ponzio
  • fasady aluminiowe w systemach Ponzio

Produkujemy okna z PCV i aluminium

Technologie, z których korzystamy, świetnie sprawdzają się nowoczesnej i tradycyjnej architekturze. Okna PCV idealnie nadają się do pomieszczeń mieszkalnych. Możesz wybrać stolarkę z profili standardowych lub wersję 6- komorową, z szeroką ramą i skrzydłem półzlicowanym, albo okna dedykowane do domów energooszczędnych.
Natomiast, okna aluminiowe pozwalają na tworzenie dużych przeszkleń. Dlatego często stosowane są w budynkach użyteczności publicznej i w nowoczesnych projektach architektonicznych. Jedne i drugie są ciepłe i łatwe w utrzymaniu.

Profile okienne PCV

Ideal 4000 Standard – Najlepsza cena

Ideal 4000 Standard – Najlepsza cena

Uniwersalny system 5- komorowy o głębokości zabudowy 70 mm, z możliwością zastosowania ciepłych pakietów dwu i trzy szybowych. Odpowiedni wybór dla szukających dobrych, termoizolacyjnych okien, w najlepszej cenie.

Ideal 4000 Plus – Udoskonalona wersja

Ideal 4000 Plus – Udoskonalona wersja

Seria o podwyższonym standardzie. Szerokie, 6 - komorowe ramy, o głębokości zabudowy 85 mm, pozwalają na uzyskanie lepszej izolacyjności termicznej oraz oryginalnego i nietuzinkowego wyglądu okna.

 Ideal 7000 – Energooszczędne standardy

Ideal 7000 – Energooszczędne standardy

System przeznaczony do budownictwa energooszczędnego. Głębokość 85 mm i 6- komorowa konstrukcja, gwarantują ponadprzeciętne parametry termoizolacyjne. Prosta stylistyka pasuje do nowoczesnych i tradycyjnych projektów architektonicznych.

Ideal 7000 Powerdur Inside – Technologia przyszłości

Ideal 7000 Powerdur Inside – Technologia przyszłości

Innowacyjna technologia 6- komorowych profili o głębokości 85 mm, z zastosowaniem specjalnych termoplastycznych wkładek, wzmocnionych włóknem szklanym. Jedyne w swoim rodzaju okna dla wymagających, przeznaczone do domów energooszczędnych.

Oferujemy prawie 30 różnorodnych kolorów okien PCV

Okna aluminiowe lakierowane są według palety RAL i w 11 kolorach drewnopodobnych